ZIMNÍ LYŽAŘSKÝ TÁBOR 2024

Vydejte se s námi na dobrodružství plné zimních radovánek, lyžování, snowboardování, bobování a výletů po krásných Jizerských horách. Přijeďte poznat nové kamarády, strávit s nimi nezapomenutelný týden na horách a užít si spoustu zábavy a kouzelné zimní přírody. Nebudou chybět poutavé večerní programy, diskotéka, kreativní večery pro rozvoj a další. Kapacita lyžařského tábora je oproti letním táborům značně omezena, a proto bychom Vám doporučili, abyste s přihlášením neváhali. Nabízíme výuku lyžování a snowboardingu pro začínající i pokročilé. Děti budou rozděleni do několika skupin podle zaměření a schopností a budeme se každé skupině individuálně věnovat. V přihlášce do poznámky nám prosím uveďte, jestli si vaše děti berou lyže, snowboard nebo obojí. Ubytování bude zajištěno v horské Chatě Javor v Lučanech nad Nisou, která se nachází v krásných Jizerských horách. Nedaleko ubytování se nachází několik skiareálů a sjezdovek z nich nejčastěji budeme navštěvovat skiareál Severák, který je vzdálený 7 minut autobusem a skiareál Tanvaldský Špičák. Cenu vleků upřesníme těsně před táborem, ale běžně se pohybuje okolo 1600,-.

S sebou

  • Důležitý je průkaz zdravotního pojištění nebo jeho kopie a užívané léky. O užívaných lécích laskavě detailně informujte v přihlášce, v případě potřeby při předání dítěte, je možno konzultovat se zdravotníkem nebo přebírajícím vedoucím.
  • Originál nebo kopii průkazu totožnosti z důvodu cestování hromadnou dopravou (lítačka, občanka, pas, ISIC, klubové karty s fotografii, školní průkazka, průkazka jiného dopravce atd..). Kartička pojišťovny nestačí, nemá fotografii.
  • Potvrzení o seřízení lyží (v případě, že si Vaše dítě bere pouze snowboard, toto potvrzení není potřeba)
  • Informace a platební podmínky
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů

Doporučení

  • Oblečení doporučujeme označit monogramem nebo jménem dítěte (stačí fixem na cedulce).
  • Dovolujeme si Vás moc požádat, abyste během tábora děti nenavštěvovali.
  • Děti si mohou v táboře v místním bufetu koupit pohlednice, známky i něco sladkého a vodu.
  • Nedoporučujeme dávat dětem mobily, drahé fotoaparáty, šperky, drahé hodinky, mp3 přehrávače a další elektronická zařízení.
  • Vyslovujeme přísný zákaz, aby si děti s sebou vezly jakékoliv návykové látky, alkohol nebo produkty obsahující nikotin (cigarety, elektronické cigarety, nikotinové sáčky a další)

Potvrzení o bezifekčnosti

Potvrzení o bezinfekčnosti na rok 2024 (.doc, .pdf). Před odjezdem je nutné doložit TOTO konkrétní potvrzení o bezinfekčnosti.