Trosečník 2020 – 2. turnus

Druhý turnus je konečně tady!

Máme tu pro Vás novinku! Týdenní druhý turnus letního tábora Nová Častoboř s vedoucími a praktikanty, které již znáte z turnusu prvního. Pokud ještě nemáte plány na poslední týden prázdnin, pojeďte s námi za zábavou, hrami a dobrodružstvím.

Na týden se stanete Trosečníky a naučíte se v boji o přežití všechno, co by měl každý správný trosečník znát. Společně se zúčastníte různých výzev, které prověří nejen vaši zručnost a sílu, ale také odvahu, týmovou spolupráci a trpělivost.

Můžete se těšit na týden plný legrace, skvělých her, výletů po okolí, táboření a hlavně spoustu nových kamarádů.

Těšíme se na Vás, Vaši skvělí vedoucí!

Potvrzení o bezifekčnosti

Potvrzení o bezifekčnosti na rok 2020 (.doc, .pdf). Před odjezdem je nutné doložit TOTO konkrétní potvrzení o bezinfekčnosti.

S sebou

  • Důležitý je průkaz zdravotního pojištění nebo jeho kopie a užívané léky. O užívaných lécích laskavě detailně informujte v přihlášce, v případě potřeby při předání dítěte, je možno konzultovat se zdravotníkem nebo přebírajícím vedoucím.
  • Originál nebo kopii průkazu totožnosti z důvodu cestování hromadnou dopravou (lítačka, open card, občanka, pas, ISIC, klubové karty s fotografii, školní průkazka, průkazka jiného dopravce atd..). Kartička pojišťovny nestačí, nemá fotografii.
  • Vhodné jsou také hudební nástroje.

Doporučení

  • Oblečení doporučujeme označit monogramem nebo jménem dítěte (stačí fixem na cedulce).
  • Děti si mohou v táboře v místním bufetu koupit pohlednice, známky, baterie i něco sladkého a vodu.
  • Nedoporučujeme dávat dětem mobily, drahé fotoaparáty, šperky, drahé hodinky, mp3 přehrávače. Věci je sice možné schovat v kanceláři, ale děti si je většinou chtějí nechat u sebe a vzhledem k tomu, že chatky nejsou po dobu tábora zamčeny, nemůžeme za ně ručit.
  • Dovolujeme si Vás moc požádat, abyste během tábora děti nenavštěvovali.

PŘIDEJ SE K NÁM JEŠTĚ DNES

Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.
Karel Čapek

Pojďte “narazit” s námi, stačí kliknout…